چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه مهم تحصیلات تکمیلی

اطلاعیه در مورد تاریخ ازمون جامع، تصویب پروپوزال و دفاع نیمسال پنجم

** بنام خدا      **      قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری  **

- کلیه دانشجویان محترم دکتری ورودی 94 براساس ماده 10-3 و کارشناسی ارشد ورودی 95 براساس ماده 27، می بایست با مراجعه به سایت دانشکده با آدرس eco.umz.ac.ir یا کانال تحصیلات تکمیلی دانشکده به آدرس@umzecoman   فایل درخواست تصویب پروپوزال را دریافت نموده، تا پایان نیمسال جاری، بعد از تصویب در گروه و انجام اصلاحات لازم با کد رهگیری پروپوزال به تحصیلات تکمیلی دانشکده تحویل نمایند تا امکان اخذ درس پایان نامه در نیمسال بعدی فراهم گردد.

- کلیه دانشجویان دکتری ورودی 92 براساس ماده 10-7 و 3-2، برای ثبت نام نیمسال آینده باید ضمن نوشتن گزارش پیشرفت تحصیلی برگه درخواست تمدید سنوات را تکمیل نموده، بعد از تصویب در گروه به شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده جهت کسب مجوز ارائه دهند.

- کلیه دانشجویان دکتری که ارزیابی جامع را گذرانده و در مرحله پژوهشی هستند براساس ماده 10-7، برای ثبت نام نیمسال آینده باید برگه گزارش پیشرفت تحصیلی نیمسال را یک ماه قبل از ثبت نام تکمیل کرده بعد از امضاء استاد راهنما، مدیر گروه و معاون آموزشی به تحصیلات تکمیلی دانشکده ارائه نمایند.

- ارزیابی جامع در هفته دوم دی ماه برگزار خواهد شد و دانشجویان مشمول ارزیابی جامع موظفند براساس ماده 9-1-2، یک ماه قبل از برگزاری ارزیابی درخواست خود را به تحصیلات تکمیلی ارائه نمایند.

- آخرین مهلت تحویل درخواست از دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد براساس ماده 29 ، 12 دی ماه 1396 می باشد.

- دانشجویان محترم *** لطفا، لطفا و لطفا *** جهت رعایت وظایف محوله، آئین نامه و شیوه نامه اجرایی دکتری و کارشناسی ارشد را از سایت دانشگاه دریافت نموده و مطالعه نمائید.

تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم اقتصادی و اداری        1/09/1396 


١٧:١٣ - 1396/09/08    /    شماره : ١٥٥٠١    /    تعداد نمایش : ١٠٤٨خروج